O Fincentru

Zakladatel, provozovatel nebo organizátor následujících projektů:
fincentrum.idnes.cz , www.hypoindex.cz , www.investujeme.cz , Zaměstnavatel roku , Banka roku , Fincentrum.com
Jsme nezávislým finančním konzultantem v oblasti poskytování finančních poradenských služeb. Společnost Fincentrum je 100% vlastněná českým managementem. Základním stavebním kamenem našeho úspěchu jsou naši finanční poradci. V roce 2006 se společnost Fincentrum dostala mezi největší hráče na finančním poradenském trhu v České republice a dnes patří mezi TOP 5 nejlepších konzultačních společností v oblasti finančního poradenství.

V březnu 2007 jsme úspěšně založili společnost Fincentrum i v sousedním Slovensku. Centrála společnosti Fincentrum SK je v Bratislavě. V současné době pracujeme na budování poradenské sítě.

Společnost Fincentrum je rozdělena na 3 divize:
Finanční poradenství, Zaměstnanecké výhody a Event Management, které jsou základními pilíři společnosti.

Finanční poradenství – nabízí nezávislé osobní finanční poradenství. Divizi tvoří síť osobních finančních poradců, kteří jsou velmi dobře proškoleni. Nejdříve analyzujeme potřeby klienta, připravíme finanční plán, sepíšeme smlouvy a poskytujeme následnou péči klientům.

Zaměstnanecké výhody – nabízí poradenství podnikům a poradí, jak optimálně využít finanční produkty v personální politice společnosti. Firemní specialisté Vám doporučí, jak sestavit firemní penzijní plán, pojistně ochranný program, či jak nejefektivněji zavést manažerské pojištění.

Event Management – zaměřuje se na produkci společenských akcí, vždy se specializací na danou cílovou skupinu. Největší a nejúspěšnější realizované akce jsou Banka roku a Zaměstnavatel roku, které mají více než 5letou tradici a jsou oblíbenými a vyhledávanými společenskými událostmi. V roce 2006 získal projekt Banka roku také evropský rozměr a Banka roku byla jako Az év bankja vyhlášena v listopadu také v Maďarsku.

Všechny aktivity Fincentra jsou podřízeny našemu poslání: "Pomáháme všem orientovat se ve světě osobních financí a optimálně o nich rozhodovat." Vždy se soustředíme na maximální uspokojení potřeb klientů. Toho lze dosáhnout pouze servisem prvotřídní kvality a kladením zájmů klientů vždy na první místo. .